M83536/10-023M
Partnumber:
M83536/10-023M
Manufacturer:
TE CONNECTIVITY
products.category:
Relay
Availability:
100000 in stock
Package
Electromechanical Relay 28VDC 320Ohm 10A DPDT Flange Military Relay