MA-306 40.0000M-C0
Partnumber:
MA-306 40.0000M-C0
Manufacturer:
Epson America, Inc
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 40MHz ±50ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 60Ohm 4-Pin Mini-SMD T/R