MA-505 19.6600M-C0
Partnumber:
MA-505 19.6600M-C0
Manufacturer:
Epson America, Inc
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 19.66MHz ±50ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 4-Pin SMD T/R