MA-506 12.0000M50X-C3: ROHS
Partnumber:
MA-506 12.0000M50X-C3: ROHS
Manufacturer:
Epson America, Inc
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 12MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 4-Pin SMD T/R