MA0603XR103K500
Partnumber:
MA0603XR103K500
Manufacturer:
Meritek Electronics Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.01uF 50V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C T/R