MA0603XR104K160
Partnumber:
MA0603XR104K160
Manufacturer:
Meritek Electronics Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 16V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C T/R