Partnumber: MAAM12000
Manufacturer: MACOM
products.category: MODULES
Availability: 731 in stock
SKU: MAAM12000
decrease increase
Package Narrow Band Low Power Amplifier, 1200MHz Min, 1750MHz Max, 1 Func, GAAS, DIE-20