MAL202134102E3
Partnumber:
MAL202134102E3
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
SKU:
MAL202134102E3
Package
Cap Aluminum Lytic 1000uF 10V 20% (10 X 18mm) Axial 0.32 Ohm 550mA 2500h 85°C Automotive Ammo