MAL202147472E3
Partnumber:
MAL202147472E3
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
1194 in stock
SKU:
MAL202147472E3
Package
Cap Aluminum Lytic 4700uF 40V 20% (21 X 38mm) Soldering Star 0.072 Ohm 1940mA 8000h 85°C Automotive Bulk