MAL203856102E3
Partnumber:
MAL203856102E3
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
1225 in stock
SKU:
MAL203856102E3
Package
Cap Aluminum Lytic 1000uF 25V 20% (10 X 20mm) Radial 5mm 955mA 3500h 85°C Automotive Bulk