MAL205015223E3
Partnumber:
MAL205015223E3
Availability:
597000 in stock
SKU:
MAL205015223E3
Package
Cap Aluminum Lytic 22000uF 16V -10% to 30% (40 X 50mm) Solder Lug 0.029 Ohm 5000mA 15000h 85°C Bulk