MAL205157223E3
Partnumber:
MAL205157223E3
Availability:
1312 in stock
SKU:
MAL205157223E3
Package
Cap Aluminum Lytic 22000uF 40V 20% (40 X 50mm) Solder Pin 0.039 Ohm 5800mA 12000h 85°C Bulk