Partnumber: MAL209342681E3
Manufacturer: Vishay
products.category: C/R/E
Availability: 394 in stock
SKU: MAL209342681E3
decrease increase
Package Cap Aluminum Lytic 680uF 200V 20% (25 X 35mm) Snap-In 10mm 0.21 Ohm 2060mA 2000h 85°C Bulk