MAL210117683E3
Partnumber:
MAL210117683E3
Manufacturer:
Vishay
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 68000uF 40V 20% (50 X 105mm) Screw Terminal 0.009 Ohm 16900mA 10000h 85°C Bulk