MAL210156683E3
Partnumber:
MAL210156683E3
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
1434000 in stock
SKU:
MAL210156683E3
Package
Cap Aluminum Lytic 68000uF 25V 20% (50 X 80mm) Screw Terminal 0.015 Ohm 12800mA 10000h 85°C Bulk