MAL210617333E3
Partnumber:
MAL210617333E3
products.category:
C/R/E
Availability:
729 in stock
SKU:
MAL210617333E3
Package
Cap Aluminum Lytic 33000uF 40V -10% to 30% (65 X 105mm) Screw Terminal 0.011 Ohm 21000mA 20000h 85°C Bulk