MAL212316101E3
Partnumber:
MAL212316101E3
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 25V 20% (9.4 X 23.3mm) Axial 3.2 Ohm 250mA 20000h 125°C Automotive Ammo