MAL213631101E3
Partnumber:
MAL213631101E3
products.category:
C/R/E
Availability:
102400 in stock
SKU:
MAL213631101E3
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 50V 20%( 10 X 12mm) Radial 5mm 480mA 4000h 105°C Automotive AEC-Q200 Ammo