MAL213654102E3
Partnumber:
MAL213654102E3
products.category:
C/R/E
Availability:
1306 in stock
SKU:
MAL213654102E3
Package
Cap Aluminum Lytic 1000uF 10V 20% (10 X 20mm) Radial 5mm 1000mA 6000h 105°C Automotive Bulk