MAL213815103E3
Partnumber:
MAL213815103E3
products.category:
C/R/E
Availability:
1272000 in stock
SKU:
MAL213815103E3
Package
Cap Aluminum Lytic 10000uF 16V 20% (21 X 38mm) Axial 0.065 Ohm 2100mA 10000h 105°C Automotive Bulk