MAL214051221E3
Partnumber:
MAL214051221E3
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 220uF 50V 20% (12.5 X 20mm) Radial 5mm 580mA 3000h 125°C Automotive Bulk