MAL214638101E3
Partnumber:
MAL214638101E3
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 63V 20% (10 X 16mm) Radial 5mm 600mA 2500h 125°C Automotive T/R