MAL215374221E3
Partnumber:
MAL215374221E3
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
878 in stock
SKU:
MAL215374221E3
Package
Cap Aluminum Lytic 220uF 10V 20% (8 X 10mm) SMD 0.5 Ohm 180mA 3000h 105°C T/R