MAL215759561E3
Partnumber:
MAL215759561E3
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 560uF 500V 20% (35 X 60mm) Snap-In 0.33 Ohm 3400mA 5000h 85°C Box