MAL215811222E3
Partnumber:
MAL215811222E3
products.category:
C/R/E
Availability:
1082 in stock
SKU:
MAL215811222E3
Package
Cap Aluminum Lytic 2200uF 50V 20% (22 X 30mm) Snap-In 10mm 0.104 Ohm 2500mA 5000h 105°C Bulk