MAL219722102E3
Partnumber:
MAL219722102E3
products.category:
C/R/E
Availability:
985 in stock
SKU:
MAL219722102E3
Package
Cap Aluminum Lytic 1000uF 200V 20% (30 X 40mm) Snap-In 10mm 0.2 Ohm 2840mA 3000h 85°C Bulk