MAL225631472E3
Partnumber:
MAL225631472E3
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 4700uF 50V 20%( 25 X 30mm) Snap-In 10mm 0.099 Ohm 2180mA 2000h 105°C Bulk