MAL225640103E3
Partnumber:
MAL225640103E3
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 10000uF 35V 20% (30 X 30mm) Snap-In 10mm 0.027 Ohm 2750mA 2000h 105°C Bulk