MAL225645333E3
Partnumber:
MAL225645333E3
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 33000uF 16V 20% (30 X 30mm) Snap-In 10mm 0.014 Ohm 3480mA 2000h 105°C Bulk