MAX1724EZK27
Partnumber:
MAX1724EZK27
Manufacturer:
Maxim Integrated
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Conv DC-DC 0.8V to 5.5V Synchronous Step Up Single-Out 2.7V 0.15A 5-Pin TSOT-23