Partnumber: MAX6043AAUT33
Manufacturer: Maxim Integrated
products.category: IC CHIPS
Availability: 325 in stock
SKU: MAX6043AAUT33
decrease increase
Package V-Ref Precision 3.3V 10mA Automotive 6-Pin SOT-23