MAZL062D
Partnumber:
MAZL062D
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
IC CHIPS
Availability:
1314 in stock
SKU:
MAZL062D
Package
Diode Zener Quad Common Anode 6.2V 6% 200mW 5-Pin Mini