MBB02070C1401FCT00
Partnumber:
MBB02070C1401FCT00
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 1.4K Ohm 1% 0.4W ±50ppm/°C Conformal Coated AXL Automotive Medical Ammo