MBM400E25E
Partnumber:
MBM400E25E
Manufacturer:
HIPACHI
Availability:
100000 in stock
Package
Insulated Gate Bipolar Transistor, 400A I(C), 2500V V(BR)CES, N-Channel, MODULE-9