MBR10200UPS-TP
Partnumber:
MBR10200UPS-TP
Manufacturer:
Micro Commercial Components
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Schottky 200V 10A 3-Pin(2+Tab) TO-277B T/R