MBR1100RLG
Partnumber:
MBR1100RLG
Manufacturer:
ON Semiconductor
Availability:
10000 in stock
Package
1.0 A, 100 V, Schottky Barrier Rectifier, Axial Lead 5.20x2.70mm, 25.4x0.71mm Pkg, Lead len/dia, 5000-REEL