MBR1100RLG
Partnumber:
MBR1100RLG
Manufacturer:
onsemi
products.category:
others
Availability:
1023 in stock
SKU:
MBR1100RLG
Package
Rectifier Diode Schottky 100V 1A 2-Pin DO-41 T/R