MBR1H100SFT3G
Partnumber:
MBR1H100SFT3G
Manufacturer:
ON Semiconductor
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Schottky Si 100V 1A 2-Pin SOD-123FL T/R