MBR20100CT
Partnumber:
MBR20100CT
Manufacturer:
onsemi
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1317 in stock
SKU:
MBR20100CT
Package
Diode Schottky 100V 20A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB