MBR20100CTG
Partnumber:
MBR20100CTG
Manufacturer:
ON Semiconductor
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Diode Schottky 100V 10A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube