MBR2H100SFT3G
Partnumber:
MBR2H100SFT3G
Manufacturer:
onsemi
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Schottky Si 100V 2A 2-Pin SOD-123FL T/R