MBR30H100CTG
Partnumber:
MBR30H100CTG
Manufacturer:
ON Semiconductor
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
910000 in stock
SKU:
MBR30H100CTG
Package
Rectifier Diode Schottky 100V 30A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube