MBR30H100MFS
Partnumber:
MBR30H100MFS
Manufacturer:
onsemi
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Schottky 100V 30A 5-Pin(4+Tab) SO-FL T/R