Partnumber: MBR40250
Manufacturer: ON Semiconductor
products.category: Diode Dynamics
Availability: 348000 in stock
SKU: MBR40250
decrease increase
Package Diode Schottky 250V 40A Automotive 2-Pin(2+Tab) TO-220AC Tube