MBR40250G
Partnumber:
MBR40250G
Manufacturer:
onsemi
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Schottky 250V 40A 35ns Automotive 2-Pin(2+Tab) TO-220AC Tube