MBR50060CT
Partnumber:
MBR50060CT
Manufacturer:
GeneSiC Semiconductor
products.category:
MODULES
Availability:
696 in stock
SKU:
MBR50060CT
Package
Diode Schottky 60V 500A 3-Pin Twin Tower