MBR60L45CTG
Partnumber:
MBR60L45CTG
Manufacturer:
onsemi
products.category:
IC CHIPS
Availability:
831 in stock
SKU:
MBR60L45CTG
Package
Rectifier Diode Schottky 45V 30A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Rail