MBR60L45CTG
Partnumber:
MBR60L45CTG
Manufacturer:
ON Semiconductor
Availability:
10000 in stock
Package
Schottky Barrier Rectifier, L-Series, 60 A, 45 V, TO-220 3 LEAD STANDARD, 50-TUBE