MBRA2H100T3G
Partnumber:
MBRA2H100T3G
Manufacturer:
onsemi
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Schottky Si 100V 2A 2-Pin SMA T/R