MBRB20H100CTT4G
Partnumber:
MBRB20H100CTT4G
Manufacturer:
ON Semiconductor
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Schottky 100V 10A 3-Pin(2+Tab) D2PAK T/R